AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 21 2024 16:54:14 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Narozeniny:
AVATARPIETRO

ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Dráhy (stavba apod.) | Dřevěné dráhy
strana 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: Dráha v Děčíně
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 17-12-2012 20:36
To JMS : s dětmi již od roku 1978.
Ivan sem připíchnul tento obrázek:

Autor RE: Dráha v Děčíně
ALSracing
člen

Příspěvků celkem: 49
Bydliště: Víska
Registrován od: 25.06.08
Vloženo dne 17-12-2012 22:23
Jirka napsal:
Držím palce Ivane. Je smutný když se ruší dráhy . Po půl roce jsme byli s Danym na Krušnohoru, rozloučit se s Velebudickou dráhou. Škoda, že se tam nebyli podívat "kompetentní". Tolik dětí jsem na dráze už dlouho neviděl. Když jsme jeli poslední závod, tak mi to až vhánělo slzy do očí, že taková dráha skončí pravděpodobně ve šrotu. Nemá smysl tady rozebírat všechny důvodu proč, která dráha končí. Hlavně a nám všechno vydělává smiley .


Je to smutný ... ale to Víš je potřeba zadotovat pár léčeben pro feáky a na prevenci už prachy nezbudou. smiley
Taky Ti držím palce !!! Ivane, v jakým měřítku budete jezdit? Měl bych tu možná nějaký materiál. Něco bych Vám věnoval jako sponzorink do začátků. smiley
Kdyžtak mi napiš na info@rcmicrocars.eu
www.alsracing.net
Autor RE: Dráha v Děčíně
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 17-12-2012 22:54
ALSracing napsal:
Je to smutný ... ale to Víš je potřeba zadotovat pár léčeben pro feáky a na prevenci už prachy nezbudou. smiley


Drž se ševče svého kopyta. smiley
Editoval vitek dne 17-12-2012 22:54
Autor RE: Dráha v Děčíně
JK
člen

Příspěvků celkem: 226
Registrován od: 09.09.09
Vloženo dne 18-12-2012 09:07
Proboha, proč do rušení drah taháte drogovou závislost? To je problém, který má kvalitativně i kvantitativně trochu jiný rozměr než je naše hobby. A navíc - v Děčíně i ve Velebudicích jsou kořeny současného stavu někde jinde.
Editoval JK dne 18-12-2012 11:24
Autor RE: Dráha v Děčíně
Jirka
člen

Příspěvků celkem: 417
Bydliště: Holubice, Praha-západ
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 18-12-2012 13:52
ALSracing tleskám smileysmileysmiley.

Vítku nechápusmiley


Závod je život, to co je před či po něm je jen čekání.
tel. 723577484
Autor RE: Dráha v Děčíně
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 18-12-2012 17:04
JK to vystihl přesně.

Jirko, několik let jsem pracoval se závislými a několik let s lidmi bez domova a dlouhodobě přednášel na VŠ sociální patologii a sociální politiku. Takže něco málo o dané problematice vím. smiley A nedá mi to abych nereagoval. By jen tímto způsobem. Na jiné zde není vhodné místo.
Autor RE: Dráha v Děčíně
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 14-01-2013 22:00
Dnes jsem dostal od Edy mail, že na dráhu nikdo nesmí. Bude se snažit o jednání s vlastníkem budovy.
Autor RE: Dráha v Děčíně
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 15-02-2013 15:58
Nová fáma, ale možná je to pravda. Dráha je k pronájmu za 5000 Kč měsíčně + energie. Ještě štěstí, že se tam netopí.smiley
Autor RE: Dráha v Děčíně
Mitch
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1003
Bydliště: New Bor City
Registrován od: 20.09.06
Vloženo dne 17-02-2013 17:28
Ivane doodpovím ti ještě něco z druhého vlákna. Sem to patří spíš.
Do Děčína jsme jezdili, to mᚠpravdu, byď jsme tam lítali takový sranda závody, ale bystřilo nám to smysli a nebyl to špatná trening na Porsche Cup, který s Martinem jezdíme. Hned teď na prvnim závodě se ukázalo, že jsme na to 3 měsíce nešáhli. Nebylo kde. Prostě z toho člověk vypadne a dělá zbytečný chyby. Bylo by super kdyby se to už nějak zklidnilo a vyřešilo i za cenu nějakého toho pronájmu. Samozřejmě teď mluvim o Kingovi. Eda by si měl mít právo se svou dráhou nakládat jak on uzná za vhodný. Nevim co se tam děje a snad to ani nechci vědět, ale byl bych rád kdyby se to nějak vyřešilo.
To že tam ty dvě dráhy zbytečně zahálej a morálně ztrácej na ceně je věčná škoda. Škoda nejen jich samotných, ale i škoda práce kterou na nich místní nechali když je stavěli. Nemluvě o tom že ty dráhy byli primárně stavěny pro děti, nevim jestli to někdy ocenili, nevim jestli to klukům v kroužku chybí či nechybí, ale budou to oni kdo na tyhle žabomyší války mezi vlastníky a uživateli (nenapadá mě jak to líp specifikovat) dojedou. V neposlední řadě i ty dráhy samotný, protože tenhle škraloup se s těmi dráhami potáhne ještě nějakou dobu než si je někdo odváží zařadit do svého kalendáře šampionátu tak aby se nebál, že mu ji někdo před závodem zamkne protože někdo, něco, nevim co.
Autor RE: Dráha v Děčíně
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 30-05-2013 13:50
Tak mohu zase podat nějakou zprávu z mého kroužku. Není tak moc pozitivní jako ta z Luhačovic, ale zasvěcení vědí, že jsem byl na cca 3 měsíce vyřazen z normálního života. Naštěstí do tohoto období spadly jarní a pololetní přázdniny a dva státní svátky. Já tedy "zavinil" jen dvouměsíční výpadek. I tak tobylo znát na úbytku členů a nedokončení některých témat. Ve finiši jsme dokončili zavětrování panelů pódia a jejich sestavení do jednoho celku. Ze dvou setů Carrery jsme postavili několik variant dráhy a vybrali ten, podle názoru dětí, nejlepší. Na zkušebně postaveném tvaru proveli kontrolu průjezdnosti s modelem od ALS samotní autoři tratě. V červnu se již nebudeme scházet.
Ivan sem připíchnul tento obrázek:


Editoval Ivan dne 30-05-2013 13:52
Autor RE: Dráha v Děčíně
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 04-07-2013 22:20
Nedalo mi to, a ve volném čase jsem podrobil kritice dětmi navržený okruh. Nezdálo se mi, aby prostřední rovinka byla vyvýšena nad zadní. Tak jsem okruh předělal. Nejprve na papíře ve svém oblíbeném programu sketchUp a později přímo v reálu na podiu ve škole. Dráha je 10,3 m dlouhá a obě drážky jsou takévstejně dlouhé. Na přiloženém obrázku je dráha s dlouhou cílovou rovikou. Taková však nebude. Před cílem bude šikana z oblouků. Na vyobrazený tvar mi chyběl jeden rovný díl, který byl sice v nabídce na Aukru, ale nechtělo se mi za něj dávat 250 korun. Dráha by bya jen o 6 cm delší.
Ivan sem připíchnul tento obrázek:


Editoval Ivan dne 05-07-2013 10:44
Autor RE: Dráha v Děčíně
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 05-07-2013 10:49
Včera jsem ukázal dráhu bez šikany, dnes tedy v půdorysném pohledu si můžete prohlédnout dráhu se šikanou. Je to jenom dráha z panelů Carrera. Celá dráha bude umístěna na podložku z 3mm silného sololitu. Jako podpěry použiji nařezané papírové trubky z copy centra a plastová čela k těmto trubkám. Trubek je dost, ale musím dočkat na víčka.
Ivan sem připíchnul tento obrázek:

Autor RE: Dráha v Děčíně
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 18-09-2013 18:37
Dnes proběhla první schůzka přátel autodráhy na základní škole. Oproti loňské sezóně je možné hned od začátku jezdit, na sice nehotové, autodráze. Dráha je sesponkována z 11 rovných dílů, dvou dílů třetinových a 18 dílů zatáčky R1. Celková délka je 10,3m a obě drážky jsou stejně dlouhé. Vše leží na pódiu 2,55 x 1,6m. Nevýhodou je malá světlost pod druhým mostem. Je jen 60 mm. Nebudeme tedy stavět žádné "liazky" a "tatry". Nejdelší rovinka je ze 4 rovných dílů a jednoho třetinového. Dvě rovinky jsou třídílové.
Ivan sem připíchnul tento obrázek:

strana 3 z 3 < 1 2 3
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
84
84
Setkání Libošovice
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 1
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio